O NAS

Serwis telefonów CieszynNasza firma została założona w 1991 roku, od tego czasu  staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wciąż poszerzając nasz asortyment oraz zaplecze techniczne. O naszej solidności świadczy dobra pozycja na rynku GSM i zadowolenie rzeszy klientów.
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie napraw telefonów komórkowych oraz sprzedaż akcesoriów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy solidną i profesjonalną obsługę. Działamy dokładnie i rzetelnie, szczegółowo informując klienta o problemie i wycenie naprawy.
Posiadamy również wiele akcesoriów do telefonów komórkowych takich jak różnego rodzaju futerały, szkła hartowane, ładowarki, słuchawki, kable, powerbanki, karty pamięci i wiele innych.

Poznaj nasz zespół

Naprawionych telefonów
35231
Zadowolonych klientów
46895
Sprzedanych telefonów
17231
Towarów na półkach
16237

NASZE ZALETY

SZYBKOŚĆ

Twój czas jest dla nas najważniejszy, dlatego dokładamy wszelkich starań, abyś nie marnował go na stanie w kolejkach. Również wszystkie zamówienia i naprawy robimy możliwie jak najszybciej.

NIEZAWODNOŚĆ

Dokonujemy rzeczy prawie niemożliwych w naszej profesji bez ściemy i mydlenia oczu. Ponadto dajemy gwarancję na nasze usługi.

OSZCZĘDNOŚĆ

Niskie ceny i tanie usługi jest tym co nas wyróżnia. Dzięki temu więcej możesz wydać na przyjemności, nie musisz się też martwić, że płacąc mniej tracisz na jakości.

Chcesz się dowiedzieć więcej?