SERWIS

WYMIANA WYŚWIETLACZY LCD

Czasem w wyniku upadku lub zalania telefonu uszkodzeniu ulega nie tylko sam digitizer, ale też wyświetlacz. Wymieniamy same wyświetlacze lub całe moduły.

WYMIANA MIKROFONÓW I GŁOŚNIKÓW

Obok szybek i wyświetlaczy, urządzenia dźwiękowe, jak głośniki, buzzery i mikrofony, należą do tych komponentów w smartfonach, które ulegają najszybciej uszkodzeniu. Czasem usterka może pojawić się w wyniku wstrząsu, uderzenia, a niekiedy losowego wypadku.

WYMIANA ZŁĄCZ

Gniazda smartfonów są bardzo wrażliwe na uszkodzenia. Najczęściej dochodzi do uszkodzeń w skutek zalania lub użytkowania telefonu kiedy jest podpięty do ładowarki.

ŚCIĄGANIE BLOKAD EKRANU I KONTA GOOGLE

Dość często nasi klienci dostają telefon z blokadą ekranu lub po prostu zapominają hasła. Nie rzadko smartfony są też zablokowane przez konto Google.

USUWANIE SIMLOCKÓW

Jest to popularna usługa szczególnie wśród osób, które chcą zostać przy starym telefonie, zmieniając przy tym sieć. „Zdjęcie” simlocka pozwala na zastosowanie w wybranym aparacie karty dowolnego dostawcy usług sieci komórkowej.

WGRYWANIE NOWEGO OPROGRAMOWANIA

Częstą przyczyną wielu problemów z naszym telefonem są błędy w oprogramowaniu lub wirusy. Mogą one spowolnić nasz telefon lub całkowicie uniemożliwić jego włączenie.

CZYSZCZENIE PO ZALANIU

Kontakt z wodą nie zawsze musi oznaczać wymianę telefonu. Co ważne – należy wystrzegać się włączania telefonu, podłączania go do prądu, a także dążenia do szybkiego osuszenia – nasi serwisanci wykonają wszelkie niezbędne czynności.

WYMIANA BATERII

Większości najnowszych telefonów nie da się w łatwy sposób otworzyć, by dostać się do baterii. Wymieniamy baterie na oryginalne lub zamienniki (na życzenie klienta).

WYMIANA SZYBKI (DIGITIZERA)

Szybki w smartfonach są wyjątkowo narażone na uszkodzenia. Pęknięcia nie tylko wyglądają mało estetycznie, ale przede wszystkim przeszkadzają w normalnym korzystaniu z telefonu. Aby zmniejszyć prawdopodobieństwo uszkodzenia przedniego panelu, należy zamontować szkło hartowane.

Chcesz się dowiedzieć więcej?