Uncategorized

Telefon w futerale czy bez?

Często słyszymy argumenty „nie chcę futerału, bo pogrubia telefon”, „w tym pokrowcu będzie mi ciężko włożyć telefon do kieszeni” lub „źle będzie mi się używać smartfona w tym futerale”. Trudno się z tym nie zgodzić, ale argumentów za założeniem jednak ochrony na swój telefon jest znacznie więcej.
Najważniejszy to zabezpieczenie Waszego smartfona przed nieprzewidzianymi upadkami, przygnieceniami i innymi mechanicznymi urazami. Szkło hartowane bardzo dobrze zabezpiecza ekran przed uderzeniami bezpośrednio na wyświetlacz, ale już niewiele pomaga przy uderzeniach w krawędzie telefonu. W takiej sytuacji najzwyklejszy „silikon” może uratować wyświetlacz Waszego telefonu. Oczywiście im grubszy tym lepszy.
Wiele modeli smartfonów ma szkło aparatu fotograficznego wystające lub wbudowane na równi z klapką baterii. Kładąc telefon „na plecach”, często na twardej, nierównej lub chropowatej powierzchni z czasem doprowadzamy do porysowania szkła aparatu, a to z kolei prowadzi do pogorszenia jakości robionych zdjęć lub wręcz do niemożliwości ich zrobienia. Każdy pokrowiec uchroni nas przed takimi uszkodzeniami!
Wychodząc z domu zazwyczaj zawsze zabieramy ze sobą telefon. W futerałach typu book
i sligo producenci zamieścili kieszenie na np. dowód osobisty, prawo jazdy, karty płatnicze. Włóż tam swoje dokumenty i wychodząc z domu zabierz telefon, a nie będziesz musiał (-ła) myśleć o tym w których spodniach, kurtce itp. jest moje prawo jazdy.
Nadszedł czas przedłużenia umowy i masz nowy telefon. Stary albo wędruje do kogoś z rodziny lub znajomych, albo można go sprzedać w sklepie takim jak nasz. Za telefon noszony cały czas w futerale zazwyczaj uzyskacie znacznie wyższą cenę niż za taki sam model używany bez pokrowca (w skrajnych przypadkach taki telefon jest nie do sprzedaży ze względu na wysoki poziom zniszczenia obudowy.
Jeśli przekonaliśmy Państwa do tego by wydać w zależności od wymagań i upodobań od kilku do kilkudziesięciu złotych na ochronę Państwa telefonu zapraszamy do naszego sklepu. Ponieważ możemy się poszczycić wyborem ponad 10 000 futerałów do ponad 200 modeli telefonów oraz ok. 500 futerałów uniwersalnych wierzymy, że każdy znajdzie u nas coś na swój telefon.