Zadbaj o swój telefon na wakacjach

Chcesz spędzić niezapomniane wakacje? Życzymy miło spędzonego czasu! Pamiętaj jednak, że Twój telefon nie wie co to wakacje, a takie rzeczy jak: rozbity, czy porysowany ekran, zalanie telefonu, piasek, który przedostał się do naszego sprzętu, mogą popsuć Twoje wakacje.
Zapewne zabierasz ze sobą mnóstwo rzeczy, czy na wycieczkę, czy na plażę. Pamiętaj, aby nie upychać wśród nich swojego smartfona. Może to doprowadzić do pęknięcia wyświetlacza.
Przed wyjazdem warto zadbać o bezpieczeństwo swojego telefonu. Warto zamontować hartowane szkło na swój ekran. Kupić wodoodporny pokrowiec. Dzięki temu nie będziesz musiał się rozstawać ze swoim telefonem, kiedy będziesz chciał pójść popływać, a przy okazji będziesz mógł robić zdjęcia pod wodą. Jeżeli posiadasz wodoodporny telefon to świetnie, pamiętaj jednak o domykaniu zaślepek w telefonie. Jeśli na płycie głównej będzie woda producent nie przyjmie Twojego telefonu na gwarancję. Wodoodporność też ma swoje granice! Lepiej ich nie testuj. Jeżeli już dojdzie do zamoczenia telefonu, nie panikuj i przeczytaj TUTAJ co robić.
Jeśli Twój telefon upadnie na piasek… cóż, przynajmniej miał miękkie lądowanie, ale każdy telefon posiada otwory na słuchawki, USB oraz otwory mikrofonu, czy głośnika. Taki piasek można wyciągnąć małym pędzelkiem (lub szczoteczką do zębów- na pewno ją ze sobą zabrałeś;) ) lub przedmuchując, ale jeśli piasek dostanie się pod przyciski to z czasem może to prowadzić do ich uszkodzenia.
Kolejnym poważnym zagrożeniem dla naszego smartfona jest słońce. Smartfony pozostawione na słońcu nagrzewają się do bardzo wysokiej temperatury, co niekorzystnie wpływa na poziom naładowania baterii- szybciej się wyczerpuje i wolniej ładuje. Ekspozycja na zbyt wysokie temperatury może skończyć się rozładowaniem, spowolnieniem działania, błędami, zepsuciem ekranu lub wykrzywieniem obudowy.
Życzymy udanych wakacji i zapraszamy do naszego sklepu po zakup szkła hartowanego (zamontujemy go dla Ciebie), futerałów wodoodpornych, selfiesticków, soczewek na aparat (makro, szerokokątna i rybie oko) oraz wielu innych.